Fenerbahçe’de değişim zamanı! İşte Erol Bulut’un yeni sistemi

Fenerbahçe’nin hocası Erol Bulut derbi yenilgisi sonrası grupta değişikliğe gidiyor. Bulut, Mesut, Pelkas ve uygunlaşırsa İrfan Can’ı K.Gümrük maçında 11’e almayı planlıyor.

Sezonunbelki de enkritik maçındaGalatasaray’a sahasındayenilen Fenerbahçe’deeleştiriokları teknik direktörErol Bulut’a çevrildi.Yenilen golekadar grubuna oynattığıdefansif futbollaeleştiri oklarınınhedefi olan gençhoca, hem taraftarınhem de yönetimintepkisini çekmişti.

SİSTEM VE ANLAYIŞ DEĞİŞİYOR
Takvim’in haberine nazaran, tümeleştirilere karşın oyun anlayışından taviz vermeyen Bulut en sonunda inadından vazgeçiyor. Bulut’un ligde Karagümrük maçıyla bir arada sistemde kıymetli değişimlere gitmesi bekleniyor.

FENERBAHÇE TOPA HÜKMEDECEK
MesutÖzil’i birinci 11’e monte edecek olan Bulut, sakatlığının geçmesinin akabinde İrfan Can ve Pelkas’ı da birlikte oynatmayı düşünüyor. Genç teknik adam, topa hükmeden bir grup oluşturacak.

MESUT ÖZİL ÂLÂ DURUMDA
Derbimaçın 63. Dakikasında oyuna giren Mesut Özl tam olarak olmasa da hazır bir imaj verdi. Mesut, Karagümrük maçında 11’de olacak. Sakatlıkları bulunan İrfan Can Kahveci ve Pelkas ise Karagümrük maçına yetiştirilmeye çalışılıyor.

HAMLEDE DAHA TESİRLİ OLACAKLAR
Buüçlüye Osayi ve Samatta’nın da katkısıyla atakta geçmiş haftalara nazaran çok daha tesirli bir Fenerbahçe hedefleniyor. Yeni Fenerbahçe’nin alacağı sonuçlar ise merakla bekleniyor.

GUSTAVO’NUN YETİŞMESİ GÜÇ
Fenerbahçe’ninorta sahadakibanko ismi olan Gustevo’nunKaragümrük maçınayetişmesi sıkıntı görünüyor. AncakBrezilyalı’nın ağrılarıbüyük ölçüde azalmışdurumda.

İşte Bulut’un başındaki birinci 11…
Altay, Nazım, Szalai, Serdar, Caner, Gustavo, İrfan Can, Mesut Özil, Pelkas, Osayi, Samatta.