Emre Belözoğlu’dan Vedat Muriqi hamlesi!

Fenerbahçe Sportif Yöneticisi Emre Belözoğlu Lazio’da güç günlergeçiren Vedat Muriç’i aradı. “F.Bahçe’nin kapısı sana hera vakit açık” diyen Belözoğlu beklenen bir transferin düğmesine bastı. Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri…

Fenerbahçe Sportif Yöneticisi Emre Belözoğlu evvelki gün İtalya Ligi Serie A’da Lazio’da forma giyen sarı-lacivertli grubun eski golcüsü Vedat Muriqi ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

41 yaşındaki futbol adamının evvelki gün Kosovalı golcüyle gerçekleştirdiği sürpriz görüşmenin ayrıntıları ortaya çıktı.

SON DURUMUNU SORDU!
Takvim’in haberine nazaran, Belözoğlu, Vedat’a kadrodaki son durumunu sordu ve “Lazio’dan ayrılırsan kapımız sana açık” tabirini kullandı. Lazio dönem sonunda Vedat’ı kiralama kararı alırsa Fener devreye girecek.

İTALYA’DA AHENK SORUNU YAŞADI
Fenerbahçe dönem başında 18.5 milyon euro karşılığında Vedat Muriq’yi Lazio’ya satmıştı. Kosovalı yıldız hem sakatlıklar hem de ahenk problemi nedeniyle şu ana kadar bekleneni veremedi.

LİDER KOÇ DA AÇIK KAPI BIRAKTI
İtalyan basını geçtiğimiz günlerde, Lazio’nun dönem sonunda Vedat ile yollarını ayırabileceğini yazmıştı. Fenerbahçe Lideri Ali Koç da bir açıklamasında Vedat için açık kapı bırakmıştı.