Erman Toroğlu’dan çarpıcı Fenerbahçe sözleri! “Emre Belözoğlu ve Erol Bulut ile olacak iş değil”

Bir tarafta 22 transfer yapan Erol Bulut, bir tarafta rezalet puan durumlu Trabzonspor. Kasketi başa geçiren Abdullah Avcı. Birinin puanı 51 başkasının 48…

İstanbul’a gelip 9. dakikada öne geçip yatan var mı diye baktık. Geçen sene Antalyaspor 6. dakikada öne geçip Fenerbahçe’ye karşı kazanmış. Geçen sezonki rezaletin üzerine 22 futbolcu gelmiş lakin sonuç değişmemiş.

Artık teknik adam, kulüp menajeri dönüp aynaya bakacak.

Beşiktaş’ın oyununa bakıyorsun, gol yiyor lakin basıyor, pres yapıyor, bunaltıyor, rakibini kusura zorluyor. Fenerbahçe’de bu yok! Transfer yapmakla iş olmuyor, yerine nazaran adam alırsan oluyor. Göztepe istediği üzere top oynuyor. Fenerbahçe futbol oynamıyor! Mesut ve Sosa hiçbir iş yapmıyor!

Hakem bugün Fenerbahçe’yi iteledi lakin Fenerbahçe hakemin itelemesini bile kullanamadı. Fenerbahçe makus değil, çok berbat ve âlâ gözükmüyor. Emre’yle, Erol Bulut’la olacak iş değil.

Bir maç tabanına değinmek lazım. Rezalet bir saha vardı dün akşam. Aziz Yıldırım vaktinde her gün alana gidip bakardı, kendisi ilgilenirdi. Bu sahanın hali ne! Karpuz tarlası üzere, hıyar mıyar yetişir bu alanda…

Sosa ile Mesut ikisi 1 adam bile etmiyor… Ozan ne yapacak ortada? Göztepe koymuş 4 kişiyi orta alana. Hiçbir şey yapamıyorsan sen de orta sahayı 4’le!

Fenerbahçe hiçbir şey yapmadı. Caner çok bitik. Göztepe stoperleri bütün hava toplarını aldı hepsine çıkıp çıkıp vurdular. Ulusal grubun hocası olsam takıma bile alırdım.

Ben Mesut’a acıyorum… Bakıyorum Mesut’a, “Ben nereye düştüm” diyordur. Mesut bu türlü giderse 4-5 maç sonra ‘pardon’ falan diyebilir… Yanında kimler oynuyordu, artık kimler oynuyor.