Son dakika Fenerbahçe haberi: Christoph Daum ile ilgili gündemi sarsacak iddia! 2 haftadır…

Son dakika spor haberleri: Alanında aldığı Galatasaray ve Göztepe yenilgileriyle şampiyonluk yarışında ağır yara alan Fenerbahçe’de teknik yönetici Erol Bulut’un geleceği sorgulanmaya başlandı. İdarenin 46 yaşındaki çalıştırıcıyla yollarını ayıracağı öne sürülürken, teknik yöneticilik misyonu için ismi geçen isimlerden biri olan Christoph Daum ile ilgili gündemi sarsacak bir sav ortaya atıldı.

Göztepe mağlubiyeti sonrası tam bir kaos ortamına giren Fenerbahçe’de flaş bir argüman gündemi sarstı.

İdarenin ismi Erol Bulut’un yerine geçen Christoph Daum’la iki hafta evvel temasa geçtiği öne sürüldü.

Tezlere nazaran Galatasaray mağlubiyetinden sonra Alman hocayla temas kuruldu.

TÜM MAÇLAR MERCEK ALTINDA

Derbiden iki gün sonra yani 8 Şubat’ta resmi olmayan yollardan Daum’la görüşüldüğü belirtiliyor. Deneyimli hoca bu nedenle yaklaşık 2 haftadır Fenerbahçe’nin tüm maçlarını mercek altına aldı.

FENERBAHÇE’Yİ ÇOK ÖZLEDİ

Daum’un kadronun artı ve eksileriyle ilgili rapor bile hazırladığı sav ediliyor. Alman teknik adamın hem Türkiye hem Fenerbahçe’yi çok özlediği ve dönüş için can attığı da tabir ediliyor.

“YÖNETİME KURAL SUNMAM”

3 yılı aşkın müddettir grup çalıştırmayan Daum’un, “Fenerbahçe’nin bana muhtaçlığı varsa hiçbir kaide sunmadan her türlü teklifi kabul ederim” iletisini idareye gönderdi gelen bilgiler ortasında.

DÜNDEN RAZI FAKAT İDARE KARARSIZ!

Daum 11 yıl ortadan sonra Fenerbahçe’ye dönmeyi çok istiyor. Fakat Fenerbahçe idaresi hem Erol Bulut hem de yeni hoca konusunda kesin kararını vermedi. (Takvim)