Garry Rodrigues’ten flaş Fenerbahçe itirafı! “Sözleşmem 1 yıl daha olmasına karşın…”

Şu anda Al İttihad forması giyen Fenerbahçe ve Galatasaray’ın eski yıldızı Garry Rodrigues’ten flaş kelamlar… Yeşil Burun Adaları kökenli futbolcu, verdiği röportajda futbol mesleğinin başlangıcından ve sarı lacivertlilerden ayrılık sürecine kadar birçok tabirde bulundu.

Rodrigues konuşmasında, “Futbola başlangıcım çok zordu. O kadar kısaydım ki, kimi beşerler 18 yaşında olmama karşın bana ‘cüce’ dedi. Benim futbol oynamaya ve idmanlara çıkmama uygun olmadığımı söylediler.” dedi.

HOLLANDA’YI TERK ETTİK

Bununla bir arada Rodrigues, babasının Hollanda’dan ayrılarak kendisini Portekiz’e götürdüğünü söz ederken, “Babam Hollanda’yı terk edip beni Portekiz’e götürmeye karar verdi ve oradaki bir kulüple anlaştım. Bu benim birinci profesyonel sözleşmemdi. Bir buçuk yıl orada oynadım ve tekrar Hollanda’ya döndüm.” kelamlarına yer verdi.

“F.BAHÇE’DE KONTRATIM OLMASINA KARŞIN AYRILDIM”

Rodrigues konuşmasının devamında Fenerbahçe’den ayrılığına ait konuşurken, “Carelli beni ekibe geri getirmek için her gün bağlantı kuruyordu. Cidde’deki varlığım için çok şükür. Cidde’yi çok seviyorum ve Al-İttihad taraftarlarının stadyumda olmamasından ötürü üzülüyorum. Bu dönem 2 kupa birden hedefliyoruz. Ayrıyeten, Fenerbahçe’de 1 dönem daha kontratım olmasına karşın Al İttihad’e gelmeyi tercih ettim.” sözlerini kullandı.