Fenerbahçe forması giyen İrfan Can Kahveci’den La Liga itirafı!

Fenerbahçe’nin Başakşehir’den takımına kattığını İrfan Can Kahveci medya mensuplarının sorularını yanıtlıyor.

İrfan Can’ın açıklamalarından öne çıkanlar şu biçimde;

“Fenerbahçe üzere büyük bir topluluğa geldiğim için çok mutluyum! Benim yakınlarım hangi grubu tuttuğumu bilir, Fenerbahçe’de olduğum için söylemiyorum. Ben her vakit Fenerbahçeliydim.”

“Mesut Özil ağabey dünyanın en futbolcularından biri, biriydi! Mesut ağabeyden ne kaparsam benim için kar. İnşallah Fenerbahçe’den Avrupa’ya gideceğim, bunu da Mesut ağabeyin katkıları ile yapabilirim. Benim futbol hayatımda şanslı olduğum mevzular var. Daima izlediğim oyuncularla birlikte oynama fırsatım oldu. Mesut abi dünyanın en düzgün futbolcularından biri. Ondan öğreneceğim çok şey var. İdollerimden biriydi.”

“Ben transfer sürecinde hiç konuşmadım, açıklama yapmadım. Başakşehir’in menfaatleri ve benim isteğim neyse onu yaptık. Sonucunda da Fenerbahçe’ye geldik. Emre abi, benim gelişimimde en değerli rol oynayan oyunculardan biriydi.”

“İki sene üst üste şampiyon olmak isterim. Fenerbahçe’de bunu bu sene yapabileceğimizi de düşünüyorum. Ben de hayalimdeki ekipte şampiyonluk yaşamak istiyorum.”

“Fenerbahçe çok büyük bir topluluk ve bu büyük camiayı dışarıdan karıştırmak isteyenler de olabilir. Bu algılara kapılmamalıyız.”

“Benim için bir değeri yok! Efsane çubuklu ile alanda olabilmek benim için kâfi.”

“La Liga’yı kendime daha uygun görüyorum. Lakin her ülkede her ligde forma giyebilirim.”