Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu ateş püskürdü! “Daum bizi rahatsız ediyor”

Fenerbahçe eski teknik yöneticisi Christoph Daum’un paylaşımları gündemden düşmüyor. Fanatik’in haberine nazaran sarı-Lacivertli kulüp her kaybedilen puan ve maç sonarsı toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme gelen Daum’a rahatsızlıklarını iletti.

“FENERBAHÇE’DE ÇALIŞMAYA HAZIRIM”

Erol Bulut’un aldığı her makus sonucun akabinde toplumsal medya paylaşımlarıyla taraftarın dikkatini çeken Daum Fenerbahçe idaresine misyona hazır olduğunu iletti. Eski oyuncusu Mehmet Aureilo aracılığıyla “Türkiye’yi çok seviyorum. Fenerbahçe’de çok hoş anılarım var. Daima olumlu şeyler düşünüyorum. Yapabileceğim şeyler olduğunda yardıma hazırım.” bildirisi gönderdi. Daum’un bu iletisi Lider Ali Koç ve Sportif Yönetici Emre Belözoğlu’na iletildi.

EMRE’DE DAUMA SERT CEVAP!

Christoph Daum’un paylaşımları ve Fenerbahçe’ye gönderdiği iletisi Emre Belözoğlu ise sert bir lisanla cevapladı. Belözoğlu, “Biz hocamızın ardındayız, ardında duracağımızı da kendisine söyledik. Erol Bulut’a inancımızı ilettik. Türkiye’nin sıkıntı vakitlerinde paylaşım yapmayan Daum’un Fenerbahçe maçlarından sonra yapması bizi hayli rahatsız ediyor.” dediği öğrenildi.