Son dakika spor haberi: Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu Ali Koç’a istifasını sundu! İşte o konuşma…

Harika Lig’de şampiyonluk yarışını sürdüren Fenerbahçe’de, Caner Erkin’in takım dışı kalması sonucuyla başlayan kriz süreci Emre Belözoğlu’nun istifasını sunmasıyla sürdü. Sportif yönetici Belözoğlu’nun, teknik yönetici Erol Bulut ile ortasının açıldığı öğrenildi. Lider Ali Koç’a istifasını sunması üzerine, Belözoğlu’nun o konuşması ortaya çıktı. İşte ayrıntılar… | Son dakika spor haberi (FB haberleri)

Üstün Lig’in 29. haftasında bugün Konyaspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Fenerbahçe’de sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Sarı-Lacivertliler’de Sinan Gümüş sakatlanırken, ekibin en kıymetli isimlerinden Luiz Gustavo’nun dönüşü ise yüzleri güldürdü.

“EMRE BELÖZOĞLU AYRILDI” SAVI

Konyaspor önünde mutlak 3 puan arayacak olan Fenerbahçe’de saha dışında ise Emre Belözoğlu konusunda değişik bir sav ortaya atıldı.

Sarı-Lacivertli grupta berbat gidişin akabinde sportif yönetici Emre Belözoğlu’nun vazifesinden ayrıldığı ileri sürüldü.

“SONUNA KADAR FENERBAHÇE”

Fakat bu sav, dün Belözoğlu’nun fotoğrafı ile paylaşılan “Sonuna kadar Fenerbahçe” iletisiyle çürütüldü.

ALİ KOÇ’A “İSTERSENİZ BIRAKAYIM” DEDİ

Sabah’ın haberine nazaran; Tüm bunlara karşın Emre Belözoğlu’nun toplulukta kendisi hakkında söylenen, “Neden Samandıra’ya gidiyor? Neden teknik heyete karışıyor?” biçimindeki kelamlara bozulduğu ve Başkan’a “İsterseniz bırakayım” iletisini ilettiği kaydedildi.

HAFTADA 1 EROL BULUT’LA GÖRÜŞÜYOR

Lakin Emre’nin bu bildirisi lider Ali Koç tarafından kabul görmedi.

Belözoğlu’nun, teknik heyetin işine karışmadığı, yalnızca haftada bir sefer Erol Bulut’la gidişatı konuştuğu söz edildi.

Sportif yönetici Emre Belözoğlu dün grupla birlikte Konya’ya gitti.

YİNE ADAY OLACAK MI?

Bu ortada Fenerbahçe Kulüp Lideri Ali Koç, NTV’de katıldığı bir programda bu yaz yapılacak seçimde yine aday olup olmayacağı hakkındaki soruyu yanıtladı.

Şimdi kesin kararını vermediğini kaydeden Lider Ali Koç, şu tabirleri kullandı:

“2006 yılında idareye girerken kimseye sormadık, emrivaki yaptık. 2018’de sormadık lakin söyledik öncesinde. Bu sefer, evdekiler arıza çıkarmaya başladı. Fenerbahçe’ye lider adayı olacak isimler bir an önce çıksın, ne kadar çok aday, o kadar âlâ.”