Fenerbahçe’de Mert Hakan Yandaş’ın performansı yükseldi! Flaş Mesut Özil ayrıntısı

Fenerbahçe’nin yaz transfer devrinde takımına kattığı Mert Hakan Yandaş, ligin birinci yarısında forma bulduğu maçlarda beklenilen performansı gösterememişti. 26 yaşındaki oyuncunun ikinci yarıda performansı yükselişe geçerken, flaş Mesut Özil ayrıntısı ortaya çıktı. İşte ayrıntılar… | Son dakika Fenerbahçe haberleri (FB spor haberi)

Fenerbahçe’de Trabzonspor ve Konyaspor deplasmanlarında gelen galibiyetlerde performansıyla çok beğenilen Mert Hakan Yandaş, mesleği açısından enteresan bir periyot yaşıyor.

Dünyaca ünlü yıldız Mesut Özil’in transferi sonrası Mert Hakan’da değerli bir gelişimin olması gözlerden kaçmadı.

Geldiği günden bu yana Özil ile sıcak diyaloglar kuran, saha içi ve saha dışında yeterli bir arkadaşlık kuran 26 yaşındaki orta saha, herkesin takdirini topluyor.

Mesut Özil’le her vakit yakın olmaya uğraş eden, yıldız oyuncunun deneyimlerinden ve futbol bilgisinden faydalanan Mert Hakan, kendisini önemli manada geliştirmeye başladı.

Milliyet’in haberine nazaran; Real Madrid, Arsenal ve Almanya Ulusal Grubu üzere üst seviye ekiplerde forma giyen Mesut Özil’in tecrübeleri Mert Hakan’ın üzerinde kısa müddette tesir bıraktı.

Maçlarda, idmanlarda ve ferdî çalışmalarda dünyaca ünlü oyuncunun tavsiyelerini dinleyerek hürmet gösteren sarı-lacivertli futbolcu, oyuna olan bakış açısını da değiştirdi.

Artık daha fazla Avrupa futboluna ilgi duyan ve mesleğine de bu halde istikamet vermek isteyen Mert Hakan Yandaş, kıymetli bir vizyon da edindi.

HERKESLE SAMİMİ OLDU

Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transferi yalnızca Mert Hakan Yandaş için değil, tüm ekibe olumlu istikamette tesir etti.
Bilhassa genç yıldızlar Özil’le bir arada ekip arkadaşı olmaktan, yakın durmaktan ve futbol oynamaktan keyif alıyor.

Attila Szalai, Osayi-Samuel, İrfan Can Kahveci üzere hem yeni transferler hem de genç futbolcular Mesut Özil’le sıcak bir bağlantı kuruyor.

Mert Hakan, Ozan Tufan, Gökhan Gönül, Sinan Gümüş, Caner Erkin üzere isimlerle de samimi arkadaşlık kuran Mesut Özil, yabancı futbolcularla da ortası çok âlâ.

Almanca ve İngilizce’si düzgün olan 32 yaşındaki futbolcu Sosa, Gustavo ve Tisserand üzere Almanca bilen isimlerle daima konuşuyor.