Son dakika spor haberleri: Fenerbahçe’de Caner Erkin’e kurallı af! Erol Bulut’a telefon etti ve…

27 Şubat tarihinden itibaren takım dışı bırakılan Caner Erkin, 11 Mart’ta grupla birlikte idmana çıktı ve affedildi. Tecrübeli oyuncunun teknik yönetici Erol Bulut’a telefon açıp özür dilediği öğrenildi. 32 yaşındaki oyuncunun da bir kuralla affedildiği ortaya çıktı. İşte ayrıntılar… | Son dakika Fenerbahçe haberleri (FB spor haberi)

Fenerbahçe’nin deneyimli oyuncusu Caner Erkin, geçtiğimiz haftalarda kritik Trabzonspor maçı öncesi takım dışı kalırken, bu olayın yankıları haftalardır sürüyordu.

Sakatlığı bulunmamasına karşın tesislerde takımda olmadığının haberini alan deneyimli sol bek, hiçbir şey demeden sessiz bir halde Samandıra’dan ayrılırken, Caner’in hafta içi kadroyla yapılan toplantıda “Fenerbahçe bu türlü oynamaz daha çok atak yapmalıyız” diye bir tabir kullandığı ve bu yorumun Erol Bulut’un güzeline gitmediği öğrenilmişti.

3 haftadır kadrodan farklı olan ulusal futbolcu için Fenerbahçe’de sürpriz bir gelişme yaşandı…

Takvim’in haberine nazaran; Sarı-Lacivertliler’in sol kanadının değişilmez isimlerinden olan ve bir müddettir kadrodan başka çalışan Caner Erkin affedildi. Ulusal oyuncu, grubunun dün gerçekleştirdiği egzersizde yer aldı…

3 hafta evvelki Trabzonspor maçı öncesi hafta içi grupla yapılan toplantıda teknik yönetici Erol Bulut’a “Fenerbahçe bu türlü oynamaz daha çok atak yapmalıyız” biçiminde bir çıkış yapan ve bunun üzerine takım dışı kalan Caner’in kısa müddet evvel telefonla konuşarak özür dilediği Erol Bulut’a buna emsal bir olayın bir daha gerçekleşmeyeceğini aktardığı öğrenildi.

Akabinde ise Sarı-Lacivertliler’de Lider Ali Koç, Sportif Yönetici Emre Belözoğlu ve teknik heyet ortasında yapılan toplantının akabinde Caner’in gruba dahil edilmesine karar verildi.

Caner, Trabzonspor-Fenerbahçe derbisi öncesinde takım dışı bırakılmıştı.

Trabzon maçı takımına alınmayan ve o günden beri kadrodan farklı çalışan Caner Erkin, Gençlerbirliği maçıyla gruba dönecek.

Deneyimli oyuncu bu dönem Fenerbahçe formasıyla çıktığı 26 maçta kadrosuna 7 asist ile katkı sağladı.

.