Son dakika spor haberi: Hatayspor’un golcüsü Boupendza Fenerbahçe’ye transfer olacak mı? Sarı lacivertliler açıkladı

Ligde attığı 18 golle bir anda dikkatleri üzerine çeken ve şimdiden transferin gözdesi haline gelen Boupendza konusunda da değişik gelişme var.

Hatayspor cephesinden geçtiğimiz haftalarda yapılan ‘Boupendza’yı Türkiye’de kalacaksa Fenerbahçe’nin almasını isteriz’ açıklamasından sonra bu transferin gündemde olduğu her platformda konuşulmaya başlamış, taraftarlar önümüzdeki yılın takımında Boupendza’yı şimdiden görmeye başlamıştı.

Bilhassa önümüzdeki Ulusal maç ortasında Hatayspor’un yeni stadının açılışına Fenerbahçe’nin katılması ve açılış maçını Hatayspor Fenerbahçe’nin oynayacak olması da bu transferin bitmesinin bir kanıtı olarak görülmüştü.

”KESİNLİKLE İLGİLENMİYORUZ!”

Lakin görüşünü aldığımız Fenerbahçeli bir yetkili “Buopendza ligimize renk katan kıymetli bir golcü. Lakin biz Fenerbahçe olarak bu oyuncuyla mutlaka ilgilenmiyoruz. Ayrıyeten söylem edilen 8-10 milyon Euro üzere bir sayıları hiçbir futbolcuya vermeyi düşünmeyen bir yapımız var. Bu nedenle ulusal ortada oynanacak stat açılış maçının futbolcu transferiyle hiçbir alakası bulunmamaktadır. Hatay’a iki kulüp ortasındaki güzel münasebetlerin ve dostluğun pekişmesinden öteki bir gidiş maksadımız yok” sözlerini kullandı. (Hürriyet)