Son dakika spor haberleri: Fenerbahçe’den Joachim Löw bombası! Görüşme olumlu geçti

Son dakika Fenerbahçe haberleri: Üst üste alınan makus sonuçların akabinde teknik yönetici Erol Bulut’un geleceğinin sorgulandığı Fenerbahçe ile ilgili bomba bir sav ortaya atıldı. Sarı-lacivertlilerin geçtiğimiz günlerde EURO 2020 sonrası Almanya Ulusal Grubu’nu bırakacağını açıkladığı Joachim Löw’e teklif götürdüğü ve görüşmenin olumlu geçtiği öne sürüldü. İşte ayrıntılar… (Fb spor haberi)

Fenerbahçe’de kaos ortamı ile birlikte tekrar hareketli günler yaşanıyor. Sarı-Lacivertli takımda kredisi tükenme noktasına gelen teknik yönetici Erol Bulut’un yerine en önemli adayın kim olduğu ortaya çıktı. Bu isim son derece tanıdık: Alman Ulusal Grup Teknik Yöneticisi Joachim Löw.

İDARE HAREKETE GEÇTİ BİLE

Geçtiğimiz hafta Alman Mili Ekibi’ni bırakacağını açıklayan Löw ile bu açıklamanın sonrasında yönetici Selahattin Baki’nin bir görüşme yaptığı öğrenildi. Görüşme olumlu geçti.

KULÜBÜ TANIMASI AVANTAJ

Takvim’in haberine nazaran, Alman teknik adamın Fenerbahçe’den düşünmek için müddet istediği öğrenildi. Löw’ün kulübü ve Türkiye’yi tanıması, Mesut’un Fenerbahçe’de olması büyük bir avantaj olarak görülüyor.

ALMANYA İLE MUVAFFAKİYET ÖYKÜSÜ

Alman Ulusal Grubu ile Dünya Şampiyonluğu yaşayan Joachim Löw, 1998/99 döneminde Fenerbahçe’yi çalıştırdı. 2006 yılından bu yana da Alman Ulusal Ekibi’nin başında misyon yapıyor.

1998/99 döneminde Fenerbahçe ile lig ikinciliği yaşayan Joachim Löw, ekipte kalmayı çok istemesine karşın vazifesine son verilmişti.