Son dakika spor haberi: Fenerbahçe’de Joachim Löw bombası patlıyor! Erol Bulut’un yerine…

Spor Toto Harika Lig’de inişli çıkışlı bir grafik sergileyen Fenerbahçe’de, en çok tartışılan isimlerin başında Erol Bulut geliyor. Dönem başında kadronun başına getirilen genç teknik adam, performansı sebebiyle tenkitlerin odak noktası haline geldi. Lider Ali Koç önderliğinde idarenin gelecek dönem planlamasında olmayan Erol Bulut’un yerine kimin getireleceği merak konusuydu. Joachim Löw’ün ismi konuşulmaya başlarken İspanyol basınından flaş bir tez ortaya atıldı. İşte ayrıntılar… | Son dakika spor haberi (FB haberleri)

Spor Toto Üstün Lig’in 30. haftasında meskeninde Gençlerbirliği’ne mağlup olan Fenerbahçe’de şampiyonluk bahtı zora girerken, teknik yönetici Erol Bulut’un sarı-lacivertli kulüpteki geleceği tartışılmaya başlandı.

Dönem başında sarı-lacivertli ekibin şampiyonluk hasretini dindirmek için vazifeye getirilen genç teknik adam, lige yeterli bir başlangıç yapsa da son haftalarda alınan başarısız sonuçların akabinde tenkitlerin maksadı haline geldi.

F.Bahçe idaresinin yaşanan puan kayıpları sonrası Erol Bulut’la yolları ayırmaya hazırlandığı tez edilirken, yerine ise Almanya Ulusal Kadrosu’nun dünyaca ünlü hocası Joachim Löw’ün vazifeye getirileceği öne sürülmüştü.

F.Bahçe’de bir devir vazife yapan Alman teknik adamın da sarı-lacivertli camiayı çok sevdiği İstanbul’a dönmeye sıcak baktığı belirtiliyordu.

Löw ismi Fenerbahçeli taraftarları da heyecanlandırırken, İspanyol basınından gelen flaş argüman sarı-lacivertlilerde şok tesiri yarattı.

REAL MADRID TALİP OLDU!

Todofichajes.com’da yer alan habere nazaran, Löw’e İspanyol devi Real Madrid de talip oldu.

Haberin ayrıntılarında, Zinedine Zidane’la dönem sonunda kesin olarak yolları ayırma kararı alan Real Madrid Lideri Florentino Perez’in, Alman teknik adamı teknik yöneticilik koltuğuna getirmek istediği öne sürüldü.

Haberde; Löw’ün en büyük hayallerinden birinin Real Madrid’i çalıştırmak olduğu belirtildi. Eflatun-beyazlıların kendisiyle ilgilenmesini memnuniyetle karşılayan Alman hocanın, bir temsilci aracılığıyla İspanyol grubuyla temasa geçtiği kaydedildi.

Haberin ayrıntılarında ayrıyeten, Löw’ün Real Madrid’de oyuncular ve kulüp idaresiyle daha rahat anlaşmak için İspanyolca öğrenmesi gerektiğine de yer verildi.