Fenerbahçe’de Altay Bayındır o anları bu türlü anlattı! “Yoğun hisler yaşadım”

Fenerbahçe’nin 1-1 berabere kaldığı Beşiktaş derbisinin akabinde gözyaşlarına hakim olamayan kaleci Altay Bayındır, külup televizyonuna açıklamalarda bulundu. Sonuçtan ötürü üzüldüklerini belirten Bayındır, “Devam edeceğiz. Bugün buraya mutlak galibiyetle gelmiştik ancak beraberlikle dönüyoruz. Hiçbir şey bitmiş değil. Kusurlarımızdan ders çıkarıp, yapmamız gereken şeyleri daha özverili bir formda yapıp devam edeceğiz” dedi.

“HATALARIN TELAFİ OLMADIĞI HAFTALARDAYIZ”

İkinci yarının son kısmında tesirli olan tarafın kendileri olduğunu söyleyen Altay Bayındır, “Golü daha erken bulsaydık daha farklı bir skor olabilirdi. Kusurlarımızdan ders çıkaracağız. Kusurların telafi olmadığı haftalardayız. Disiplinli halde devam etmemiz gerekiyor. 3 puan almaya geldik, 1 puanla ayrılıyoruz. Bize yakışan oyunu oynamamız gerekiyor. İkinci yarı oynadığımız oyunu birinci yarıda oynamalıydık” biçiminde konuştu.

“DUYGUSAL MANADA AĞIR HİSLER YAŞADIM, BU DA DIŞA VURDU”

Maç sonunda gözyaşlarını tutamamasıyla ilgili de konuşan genç kaleci, “Duygu yoğunluğu çizgi safhada oldu. Biz Fenerbahçeyiz. Bu şuurda rakibimize daha fazla tesirli bir oyun ortaya koymamız gerekiyordu. His yoğunluğu yaşadım. Duygusal manada ağır hisler yaşadım, bu da dışa vurdu. Bizim kaybetmeye, berabere kalmaya lüksümüz yok. Her vakit galibiyet parolasıyla çıktığımız maçtan, üstünlükle galibiyet elde etmemiz gerekiyor. Bundan sonraki maçlara da ciddiyetle, kusura yer vermeden kalan maçlarımızı devam ettireceğiz. İnşallah dönem sonunda verdiğimiz emeklerin karşılığını alırız” tabirlerini kullandı.