Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu’dan idareye şok Erol Bulut raporu! “Takımda yükü yok”

Spor Toto Üstün Lig’de 31 hafta geride kalırken Fenerbahçe’nin 7 yenilgisi bulunuyor. Sarı-lacivertliler 7 yenilginin 6’sını ise alanında aldı. Son 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 yenilgisi bulunan Kanarya’da teknik yönetici Erol Bulut eleştirilirken, sportif yönetici Emre Belözoğlu’nun ise idareye şok bir rapor sunduğu ortaya çıktı. İşte ayrıntılar… | Son dakika Fenerbahçe haberleri (FB spor haberi)

Spor Toto Üstün Lig’de şampiyonluk kupasını kaldırmak isteyen Fenerbahçe’de flaş gelişmeler yaşanıyor…

Teknik yönetici Erol Bulut’un idaresinde iniş çıkışlı bir grafik çizen sarı lacivertlilerde sular durulmuyor.

Alınan makûs sonuçlar sonrası tenkitlerin odağı haline gelen teknik yönetici Erol Bulut’un dönem sonu gönderilmesi de gündemde.

Tüm bu yaşanan makûs sonuçlar sonrası Sportif Yönetici Emre Belözoğlu’nun geçtiğimiz günlerde Erol Bulut’la ilgili idareye bir rapor sunduğu ortaya çıktı.

Argümanlara nazaran Belözoğlu’nun sunduğu raporda genç hoca ile ilgili şok sözler yer aldı.

Takvim’in haberine nazaran; Belözoğlu’nun Bulut’la ilgili olarak, “Futbolcularla bağlantısı zayıf. Kendisini yeterli tabir edemiyor. Bilhassa birtakım yabancı futbolcular üzerinde tartısı yok. Ekiple ortasında kopukluk var” dediği belirlendi.

Belözoğlu’nun çok tenkit alan futbol üslubu için de, “Baskı hissettiği için skor odaklı plan belirledi. Lakin bu plan hem takım yapısına hem de kulübün gerçeklerine karşıt geliyor” sözünü kullandığı öğrenildi.