Son dakika Fenerbahçe haberleri: Erol Bulut’un bileti kesildi! Listede 3 aday

Son dakika spor haberleri: Fenerbahçe’de Beşiktaş derbisinde alınan beraberlik teknik yönetici Erol Bulut’u kurtarmaya yetmedi. Lider Ali Koç, alınacak skorlara nazaran en geç dönem sonunda operasyon için düğmeye basacak. Lider Koç, Bulut sonrası grubu dünyaca ünlü bir hocaya emanet etmek istiyor. İşte sarı-lacivertlilerin listesindeki 3 isim…

Önder Beşiktaş’la deplasmanda 1-1 berabere kalan Fenerbahçe’de bardak taştı! Lider Ali Koç derbiden sonra teknik yönetici Erol Bulut’la ilgili kesin kararını verdi.

Genç hoca skorlara nazaran en geç dönem sonu kesin olarak gönderilecek. Makus gidişat sürerse operasyon erkene çekilecek.

EVVEL SEÇİM SONRA TEKNİK ADAM
Takvim’in haberine nazaran; Haziran ayındaki seçime tek aday olarak girmeye hazırlanan Lider Koç akabinde ekibi dünyaca ünlü ve meslekli bir isme teslim edecek. Listenin birinci sırasında Joachim Löw yer alıyor.

LÖW’LE GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR
Alman hocaya yönetici Selahattin Baki aracılığıyla resmi teklif yapılırken, görüşmeler devam ediyor. Fenerbahçe’nin yeni dönem için listesinde iki değerli teknik adam daha bulunuyor.

REAL MADRID’LE İSMİ ANILIYOR
Bu isimler Hırvatistan’ın başında yer alan Zlatko Dalic ve son olarak Dortmund’u çalıştıran Lucian Favre… Şayet Löw ikna edilemezse çabucak öteki adaylarla temas sağlanacağı öğrenildi. Alman hocaya bilhassa Real Madrid’in ilgi gösterdiği öne sürülüyor.

DALIC’İ DÖNEM BAŞI DA İSTEDİ
Lider Ali Koç dönem başında Erol Bulut’tan evvel Zlatko Dalic’e teklif yapmıştı. Lakin başarılı hoca o devir Hırvatistan’ı çalıştırdığı için teklifi reddetmişti.

Lakin Dalic bu sefer Euro 2020 sonrasında vazifesinden ayrılacağı için Fener’e daha sıcak bakabilir.

TARAFTAR ARTIK ONU İSTEMİYOR
Erol Bulut’un Beşiktaş derbisinde 85 dakika savunma yüklü futbol tercih etmesi taraftarları adeta çıldırttı. Toplumsal medyada “Artık git” yorumları yapıldı.

Fenerbahçe, Erol Bulut idaresinde çıktığı 34 maçta 21 galibiyet alabildi. 8 sefer de alandan hezimetle ayrıldı.