Son dakika spor haberi: Fenerbahçe’de Ferdi Kadıoğlu şoku!

Son dakika spor haberleri: Fenerbahçe’nin büyük umutlarla takımına kattığı Ferdi Kadıoğlu konusunda flaş gelişmeler yaşanıyor. Sarı-lacivertlilerde beklenen randımanı karşılayamayan genç isim için hem teknik heyet, hem de idare şaşkınlık yaşıyor. (FB spor haberleri)

Sarı-lacivertli ekipte gelecek vaat eden yıldızlardan biri olarak gösterilen Ferdi Kadıoğlu’nun son durumu merak ediliyor.

2018-19 döneminde kadroya katılan 21 yaşındaki orta saha hala daha beklenen patlamayı gösteremedi. Beşiktaş derbisinde de sonradan oyuna giren Ferdi’nin performansı tat vermedi.

Oyuna sonradan girdiği Trabzonspor ve Hatay maçlarında skora tesir edecek paslar atmasına rağmen birinci 11’e alınmayan Ferdi Kadıoğlu, bu dönem 21 lig maçında yalnızca 6 sefer birinci 11’de yer buldu.

19 Aralık 2020’de ligin 13. haftasında oynanan Gaziantep maçından beri birinci 11’de talih göremeyen yıldız orta saha, son 5 lig maçında da daima 70’den sonra alana sürüldü.

FERDİ KADIOĞLU ENDİŞESİ!
Yakın vakitte Ömer Faruk Beyaz üzere potansiyelli bir genci kaybeden Fenerbahçe’de, Ferdi Kadıoğlu’nda emsal mukavele derdinin yaşanmasından kaygı ediliyor.

GELECEĞİ SORGULANMAYA BAŞLADI!
2018’den beri yaşanan istikrarsızlığı bir defa daha gözler önüne serdi. Bilhassa birinci 11’e nizamlı olarak girememe ve son süreçte yalnızca maçlara sonradan dahil edilen genç yıldızın geleceği de sorgulanmaya başlandı.

Haziran 2022’de mukavelesi bitecek olan Ferdi, özellikle Erol Bulut idaresinde beklenen etkiyi gösteremedi.

Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe’ye katıldığından beri 5 farklı hoca ile çalıştı. Cocu, Erwin Koeman, Ersun Yanal, Tahir Karapınar ve Erol Bulut, genç yıldıza antrenörlük yaptı.

Ferdi’nin en verimli olduğu devir ise Tahir Karapınar ile geçen 8 maçlık mühlet oldu. Karapınar ile 8 maçta 2 gol 2 asist yapan genç orta saha 4 gole direkt tesir etti.

ULUSAL EKİP AÇIKLAMASI!
Hollanda’nın De Telegraaf gazetesine konuşan 21 yaşındaki oyuncu, A Ulusal Futbol Grubu yetkililerinin kendisiyle temas kurduğunu kaydederek, “Bu, sıkıntı bir seçim. Dönem başında Şenol Güneş ile görüştüm. Bu bahiste dikkatlice düşünmek istiyorum zira yapacağım seçim mesleğimin geri kalanını belirleyecek.” sözlerini kullandı.