Son dakika spor haberleri: Fenerbahçe’de Mert Hakan Yandaş’ın corona virüsü test sonucu müspet

Fenerbahçe’de yapılan testler sonrasında corona virüsüne yakalanan futbolcuların sayısı 5’e yükselmişti. O futbolculardan birinin Mert Hakan Yandaş olduğu ortaya çıktı.

Tuzlaspor Teknik Yöneticisi Suat Kaya, Menemenspor’dan öğrencisi Mert Hakan Yandaş’ın performansını kıymetlendirdi ve yıldız futbolcunun corona virüsü testinin müspet çıktığını söyledi.

Radyospor’a konuşan Suat Kaya, “Mert Hakan Yandaş; çok istikametli, kendisini daima yetiştiren, gayeleri olan ve kolektif futbolu benimseyen bir oyuncu. Mert Hakan inşallah Fenerbahçe’de başarılı olur. Fenerbahçe’de bir hoca değişimi de yaşandı umarım bu değişim Mert Hakan’ı olumlu tarafta tesirler. Mert Hakan Yandaş’a geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. 4-5 tane kadro arkadaşı ile corona virüsüne yakalanmış. Büyük kızım sağlıkçı olduğu için haberi ondan almıştım çok üzüldüm. İnşallah Mert Hakan en kısa vakitte sıhhatine kavuşur ve tekrar alanlara döner.” tabirlerini kullandı.

Mert Hakan Yandaş, sarı lacivertli kadroda 16’sı 11, 28 maçta vazife aldı ve 3 gol attı. 26 yaşındaki futbolcu 2016-2017 döneminde Menemenspor’da teknik yönetici Suat Kaya ile birlikte çalıştı.