Son dakika spor haberi: Erol Bulut’un Fenerbahçe’deki sonu Kadıköy oldu!

Şampiyonluk yarışındaki rakipleri Beşiktaş ve Galatasaray’ın gerisinde kalan Fenerbahçe’de, teknik yönetici Erol Bulut’un misyonuna son verildi. Genç teknik adamın sarı lacivertlilerdeki sonunu Kadıköy performansı getirdi. İşte ayrıntılar… | Son dakika spor haberi (FB haberleri)

Fenerbahçe’den Erol Bulut geçti… Genç teknik adam, 8 ayı aşan teknik yöneticilik periyodunda lig ve kupada 34 maça çıkarken, 21 galibiyet, 5 beraberlik ve 8 yenilgi aldı. Ligde 1.97 puan ortalaması yakalayan Bulut’un sonunu Kadıköy’de alınan berbat sonuçlar getirdi.

Deplasmanda oynanan 15 maçta (11G/3B/1M) fevkalade bir grafik yakalayan ve topladığı 36 puanla dorukta yer alan Erol Bulut, iç alanda (7G/2B/6M) ile tarihin en berbat tablosunu sergileyince bileti kesildi.

HAKKINIZI HELAL EDİN

Erol Bulut evvelki gün antrenmana çıkmak için hazırlık yaparken, misyondan alına kararı kendisine bildirim edildi. Genç hoca bunun üzerine oyuncularla vedalaşıp, ‘Hakkınızı helel edin’ diyerek tesislerden ayrıldı.

TAKİPTEN ÇIKTILAR

Erol Bulut’un vazifesine son verilmesinin akabinde hiçbir futbolcunun veda iletisi paylaşmaması dikkat çekerken; Ferdi, Harun, Ozan, Altay, Pelkas, Sinan ve Serdar Aziz toplumsal medyada eski hocalarını takipten çıkardı. Bu durum Bulut ile oyuncular ortasındaki kopukluğu gözler önüne serdi.

PERDE ARDI VE SAVLAR

1- Erul Bulut’un denetimli futbol anlayışı kimseyi tatmin etmedi.
2- Oyuncularla bağlantıda problemler yaşadı.

3- Saha içinde ve dışında otorite sağlayamadı.
4- Emre Belözoğlu kendisini bu hususlarda pekçok defa uyardı.

5- Ali Koç, çok evvel kendisine itimadını yitirdi.
6- 2 kere istifa kararı aldı lakin vazgeçti.

7- Trabzon maçından evvel bileti kesildi, galibiyet süreci uzattı.
8- Son 3 kadroyu kadroyu Emre Belözoğlu yaptı. (Fotomaç)