Son dakika Fenerbahçe haberleri: İngilizler Ozan Tufan’ı kapıyor! Norveç maçında…

Son dakika spor haberleri: 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri’nde 3-0 kazanılan Norveç maçında attığı 2 golle galibiyette kıymetli rol oynayan Ozan Tufan’ın talipleri artıyor. Letonya maçından evvel düzenlenen basın toplantısında Premier Lig’e gitmek istediğini açıklayan yıldız futbolcuya Ada’dan 2 talip çıktı. İşte o ekipler…

Bir müddettir İngiliz kulüplerinin takibinde olan Ozan Tufan ile ilgili değerli bir gelişme yaşandı.

Takvim’in haberine nazaran; Ozan’ın 2 gol atarak yıldızlaştığı ve Türkiye’nin 3-0 kazandığı Norveç maçında 2 İngiliz kulübünün izlediği ve kendisine tam puan verdiği ortaya çıktı.

RESMİ TEKLİF YAPACAKLAR

Crystal Palace ve Leicester City’nin Ozan’ı bir müddettir takip ettiği biliniyordu. Leicester City’nin Ozan’ı çok istediği belirtilirken, İngiliz medyası “Çağlar ile Ozan yakında Leicester City’de birlikte oynayabilir” diye yazdı.

GİTMEYE SICAK BAKIYOR

Yıldız futbolcu, Letonya maçından evvel düzenlenen basın toplantısında “Önümüzde Avrupa Şampiyonası var. Olağan ki her futbolcu üzere ben de kendimi yurt dışında göstermek istiyorum. Kendimi Premier League’e yakın hissediyorum. İnşallah en kısa müddet vakitte gidebilirim.” sözlerini kullanarak mesleğini İngiltere’de sürdürmek istediğini lisana getirmişti.

FENERBAHÇE’NİN KASASI DOLACAK

Ozan Tufan’ın bilhassa ulusal maçlar oynadıkça başarılı performansıyla bedeli katlanıyor. Ozan Tufan, EURO 2020’de de başarılı olursa beklenen satışta Fenerbahçe’nin kasası dolabilir.