Son dakika Fenerbahçe haberleri: Mesut Özil’den büyük fedakarlık! Dönüş tarihi muhakkak oldu

Son dakika spor haberleri: Spor Toto Üstün Lig’deki Antalyaspor maçında sakatlanan ve 6 hafta alanlardan uzak kalacağı açıklanan Mesut Özil, hırsıyla gençlere taş çıkarıyor. Kendisine verilen programı harfiyen uyguladığı öğrenilen yıldız futbolcunun alanlara dönüş tarihi de netleşti. İşte ayrıntılar…

Muhteşem Lig’in 28. haftasındaki Antalya maçında sakatlanan Mesut Özil’in en az 6 hafta alanlardan uzak kalabileceği açıklanmıştı.

Önlem hedefli bir hafta boyunca koltuk değnekleri kullanan Fenerbahçe’nin yıldız ismi, daha sonra salonda çalışmalara başladı.

Sıhhat takımının programı doğrultusunda tedavisine devam edilen M10, teknik heyetin de verdiği özel programı harfiyen yerine getiriyor.

Konutundan çok Samandıra’da vakit geçiren yıldız futbolcu, hırsıyla gençlere taş çıkarıyor.

SAMANDIRA MESKENİ OLDU!
Sıhhat takımı ve antrenörlerin nezaretinde müsaade yapmadan süreci geçiren Mesut’un beklenenden evvel alanlarda olacağı konuşuluyor.

Fotomaç’ın haberine nazaran; 32 yaşındaki futbolcunun 8 Mart’ta oynanacak Yeni Malatyaspor müsabakasına kadar tam olarak hazır olması bekleniyor. Bu ortada kendisinden büyük beklentiler olduğunu bilen Mesut, sırf alanda değil saha dışında da grup arkadaşlarıyla vakit geçiriyor.

Kanarya’nın dünya yıldızı, ekipteki birlik beraberliği sağlanması açısından da kilit rol oynuyor.

32 yaşındaki oyuncu, hırsıyla gençlere taş çıkarıyor. 6 hafta alanlardan uzak kalacağı açıklanan M10, kendisine verilen programı harfiyen uyguluyor.