Son dakika spor haberi: Ozan Tufan dünya konutuna girdi! Fenerbahçe’den 19.07 ayar alyans…

Fenerbahçeli ulusal futbolcu Ozan Tufan, hayatını Rojin Haspolat ile birleştirdi.

Fenerbahçe ve A Ulusal Kadro’nun tecrübeli futbolcusu Ozan Tufan, nişanlısı Rojin Haspolat ile dünya konutuna girdi. Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen düğün merasimine koronavirüs salgını sebebiyle kısıtlı sayıda davetli katıldı. Çiftin nikah şahitliğini ise Fenerbahçe Lideri Ali Koç ile teknik sorumlu Emre Belözoğlu yaptı.

FENERBAHÇE’DEN 19.07 AYAR ALYANS

Fenerbahçe Kulübü, Rojin-Ozan Tufan çiftine 19.07 ayar alyans ikram etti. Ozan Tufan toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “19.07 ayar Fenerbahçe logolu alyanslarımız bize uğur getirsin… Her vakit yanımdasın uygun ki varsın, bu özel ikram için teşekkürler Fenerbahçe” sözlerini kullandı.

Sarı-lacivertli kulüpten ikili armağan edilen alyansla birlikte yazılan özel not şu formda: “Ozan Tufan ve sevgili eşi Rojin Haspolat, hayatınızın birbirinizle geçecek bu yeni devrinde, sağlıklı, memnun ve huzur dolu bir evlilik diliyoruz. Hayatınız boyunca unutulmaz olacak bu özel günde; Fenerbahçe ruhunun işlendiği saf bir bağlılık ve aidiyet sembolü olarak, kutsal armamızı taşıyan 19.07 ayar Fenerbahçe alyanslarının size uğur getirmesini temenni ediyoruz. Sonsuz mutluluklar.”