Son dakika spor haberleri: İngiliz basını duyurdu! Fenerbahçe Marega’yı kapıyor

Son dakika Fenerbahçe haberleri: Dönem başında takımına kattığı golcülerin hiçbirinden istediği katkıyı alamayan Fenerbahçe, yeni dönem için forvet arayışlarına şimdiden başladı. Dört bir yandan arayışlarını sürdüren sarı-lacivertliler, orta transfer devrinde de takımına katmak istediği Moussa Marega’nın transferi için ısrarcı. İşte ayrıntılar…

Moussa Marega için İngiltere’den Fenerbahçe’yi heyecanlandıran haber…

Daily Express’te yer alan haberde İngiliz takımları West Ham ve Crsytal Palace’ın da Marega’yı istediği belirtilirken, bu transfer için, “Artık iş işten geçti. Marega F.Bahçe’ye çok yakın” tabirleri kullandı.

KONTRATI SONA ERİYOR

Porto ile olan kontratı dönem sonu bitecek olan Marega için Fenerbahçe’nin en cazip teklifi yapan grup olduğu konuşuluyor. F.Bahçeliler Malili golcüyü dört gözle bekliyor.

BELÖZOĞLU’NUN 1 NUMARASI

Sportif Yöneticilik periyodunda gelecek dönem için Marega’yı 1 numaralı transfer maksadı olarak belirleyen Emre Belözoğlu’nun Malili yıldız için şahsen devreye girdiği konuşuluyor.

FİZİK GÜCÜ İLE ÖNE ÇIKIYOR

F.Bahçe’nin transferinde büyük uzaklık aldığı konuşulan Marega, fizik gücü ile ön plana çıkıyor. Golcü oyuncu bilhassa ceza alanı içinde çok tesirli bir futbolcu. (Takvim)