Son dakika spor haberi: Fenerbahçe’den eski lider Aziz Yıldırım’a teşekkür mesajı! İşte o paylaşım…

Fenerbahçe Kulübü, sarı-lacivertli kulübün eski lideri Aziz Yıldırım’ın yaptığı açıklamaların akabinde flaş bir atakta bulundu.

Ali Koç idaresindeki sarı-lacivertli kulüp, Aziz Yıldırım’a teşekkür bildirisi yayımladı.

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA:

Bugün bir televizyon kanalına bağlanarak Fenerbahçe’mizin 1959 öncesi şampiyonluklar konusunda başlattığı haklı uğraşında yanımızda olan, Fenerbahçe’ye dayanağını ortaya koyan Sayın Lider Aziz Yıldırım’a teşekkür ediyoruz.

Bununla birlikte; Sayın Lider Aziz Yıldırım, bu değerli açıklamalarında 1998-2018 yılları ortasında kulübümüzde başkanlık yaptığı periyotta Kulübümüzün Türkiye Futbol Federasyonu’na, Konseylerine ve hiçbir kuruma bu husus ile ilgili bir başvurusu olmadığını bir sefer daha vurgulamış ve palavralarla kamuoyunu meşgul edenlerin karşısında gerçekleri ortaya koymuştur.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu süreçte ilgililere ve tüm kamuoyuna davetimiz; ülkemizin, Türk futbolunun tarihinin, kulüplerin emeklerinin, efsanelerimizin izlerinin, birileri istiyor diye gerçek dışı sebeplerle yok sayılmasının önüne geçilmesi ismine gereken iradenin ortaya konmasıdır.