Son dakika Fenerbahçe haberleri: Ozan Tufan Spartak Moskova’ya mı transfer oluyor? Resmi açıklama geldi

Son dakika spor haberleri… Fenerbahçe ve ulusal grupta gösterdiği başarılı performansın akabinde ismi başta Premier Lig grupları olmak üzere birçok kulüple anılan Ozan Tufan ile ilgili transfer tezlerinin arkası ardı kesilmiyor. Yıldız futbolcu ile ilgilendiği öne sürülen Spartak Moskova’dan Ozan için transfer açıklaması geldi. İşte ayrıntılar…

Hem Fenerbahçe hem de A Ulusal Futbol Kadrosu ile gösterdiği performansla Avrupa ekiplerinin transfer radarına giren Ozan Tufan için İngiltere’nin akabinde Rus gruplarının da ilgilendiği sav edilmişti.

Rusya Ligi gruplarından Spartak Moskova’nın Ozan için harekete geçtiği ve kulüp transfer rekorunu kırarak Türk yıldızı transfer etmek istediği kaydedilmişti.

SPARTAK MOSKOVA’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Tezlerin akabinde Ozan Tufan için Rusya’dan resmi açıklama geldi. Spartak Moskova’nın Halkla Münasebetler Sorumlusu Anton Fetisov, Ozan Tufan hakkında konuşurken “Ozan Tufan hakkında çıkan haberler gerçek değil, bu transfer haberleri yalnızca dedikodu” kelamlarını kullandı.

“PREMIER LİG’DE OYNAMAK İSTİYORUM”

Ozan Tufan, 2022 Dünya Kupası Elemeleri’nde Letonya ile oynanan maç öncesi düzenlenen basın toplantısında “Tabii ki her futbolcunun olduğu üzere benim de hayalim yurt dışında kendimi gösterebilmek, orada ülkemi temsil edebilmek. Oynamak istediğim yer İngiltere Premier Lig. Orada kendimi görmek istiyorum. İnşallah bu da en kısa müddette gerçekleşir” tabirlerini kullanmıştı.

Yıldız futbolcunun ismi son günlerde Premier Lig devi Liverpool ile anılıyordu.