Fenerbahçe-Denizlispor maçı öncesi Emre Belözoğlu: Rakibe nazaran hazırlandık

Spor Toto Muhteşem Lig’in 32. haftasında şampiyonluk uğraşı veren Fenerbahçe son sırada bulunan Yukatel Denizlispor ile kozlarını paylaşacak. Gayret öncesinde sarı-lacivertlilerin teknik sorumlusu Emre Belözoğlu açıklamalarda bulundu.

İşte Belözoğlu’nun o kelamları:

“Bizde maçın sonucunda inşallah güzel bir skorla ayrılırsak daha güzel kıymetlendiririz. Oyunu âlâ organize etmemiz gerekiyor. Rakibin de durumu ortada. Biz de kazanmak için oynayacağız. Büyük gruplar inişli çıkışlı grafik gösterdiğinde, aidiyet duygusu oluşturmak isterler. Bu da benim yegane misyonum. Ekibin motive bir biçimde geldiğini düşünüyorum. İnşallah Fenerbahçelileri mutlu ederiz.

Büyük grupların en büyük gücü kendi alanında taraftarlı olmasıdır. Bizde de bunun eksikliği var. Kendimizi rakibimize nazaran hazırladık. 65 gündür burada kazanamıyoruz. Oyunun her iki kısmı için de hakikat çalıştığımızı düşünüyorum.

Herkes elinden geleni yapacak, 5 tane çok bedelli oyuncu kullanmama şanssızlığımı var. Kaybettiğimiz maçların tahlilini yaparak buraya hazırlandık. Çabucak çabucak 13-14 ekip tıpkı biçimde hazırlandığı için ne oynayacaklarını biliyoruz. İnşallah istediğimiz üzere olur.”