Son dakika spor haberi: Fenerbahçe – Kasımpaşa maçının akabinde Emre Belözoğlu konuştu! “Şampiyonluk…”

Emre Belözoğlu’nun açıklamalarından satır başları;

Herşeyden evvel kazanmak hoş. Kalbi samimice bizle atan, Fenerbahçe’ye gönül vermiş ve her türlü kaygısını keder edinmiş bütün Fenerbahçelilere armağan oldu.

Topluluk sıkıntı bir periyottan geçiyor. Oyuncular Erol hocanın ayrılığından sonra tepki koymak istediler. Biz, Erol hoca ile birlikte kulübümüze hizmet etmeye çalıştık. Oyuncular maçın birinci yarısında, oyuna tepki vermek istediler.

Birinci yarıda istediğimiz olmadı. İkinci yarıda daha çok set oyunu oynadık. Ardından de konumlar geldi. Golü attıktan sonra net durumlara girdik. 2. yarı konum vermedik, yalnızca 1 tane duruma girmeye çalıştı Denizlispor.

Şampiyon olmak için tepkisi verdik. Benim isteğim ve arzum oldu, kadro gerçek tepki verdi. Rakiplerimizin de kaybettiğini düşündüğümüzde 1-0 âlâ bir galibiyet oldu. İnşa etmek istediğimiz bir oyun var.

2. yarının bir kısmında oynadığımız oyunun sürekliliği için pratik yapmalıyız. Sonunu memnun bitireceğine inancım ve ekibime inancım var.

12-13 yaşından beri futbolun içindeyim, belirli bir yaştan sonra çok daha kolaylaşıyor futbol oynamak akıl koyuyorsanız. Futbol sıkıntı bir oyun lakin tıpkı vakitte çok daha kolay hale getirmek için opsiyonlar koyuyoruz. 5 dakika oynayandan 90 dakika oynayana kadar teşekkür ediyorum. Bugün Gustavo 12 km koştu. Toplam 122 km koştuk. Oyunun kalitesini arttırmak için de biraz pratiğe muhtaçlığımız var.