Son dakika spor haberleri: Fenerbahçe sil baştan! Yeni dönemde…

Son dakika spor haberleri: Fenerbahçe’de 3 yılda 50 transfer yapıp 2 milyar lira harcayan Fenerbahçe Lideri Ali Koç dönem sonu büyük ihtimal Emre Belözoğlu ile yolları ayıracak. Alınan başarısız sonuçların akabinde dönem sonu orijinal bir Fenerbahçe oluşturulması bekleniyor. (FB spor haberleri)

Fenerbahçeson iki dönemde olduğu üzere tekrar dönemin finalinde doruğun uzağında kaldı. Lider Ali Koç bir sefer daha operasyon için düğmeye bastı.

Takvim’in haberine nazaran, haziran ayında 3 yıl daha lider seçilmeye hazırlanan Ali Koç başarısızlığın faturasını tekrar teknik heyet ve futbolculara kesmeyi planlıyor.

ŞAYET BİR MUCİZE YAŞANMAZSA…
BaşkanKoç şayet bir teknik adamlık mucizesi yaşanmazsa Emre Belözoğlu ile dönem sonunda yolları ayıracak. Yabancı bir hoca ve yabancı bir sportif yönetici ile mutabakat sağlanacak.

VOLKAN VE AURELIO DA GİDECEK
Alınanbilgilere nazaran teknik gruptaki herkese veda edilecek. Volkan Demirel ile Mehmet Aurelio’nun vazifesine son verilecek. İdari koordinatör Selçuk Şahin’e de ‘güle güle’ denilecek.

TEKRAR TAKIMDA REVİZYON
3 yılda50 transfer yapıp tam 2 milyar lira harcayan fakat muvaffakiyet kazanamayan Koç dönem sonunda tekrar takımda değerli bir revizyon yapacak. Transfere için milyon euro’lar harcanacak.

İDARESİNİ DE DEĞİŞTİRECEK
Ali Koç seçime yeni bir idareyle girmeye de hazırlanıyor. Koç’un Selahattin Baki, Sertaç Komşuoğlu ve Metin Sipahioğlu dışındaki isimlere yeni devirde çalışmayacağı tabir ediliyor.

İşte Fenerbahçe’de gönderilecek isimler…

FUTBOLCULAR
Harun Tekin

Tisserand

Lemos

Filip Novak

Gustavo

Samatta

Papiss Cisse

Mame Thiam

Diego Perotti

Jose Sosa

Ferdi Kadıoğlu

TEKNİK HEYET
Emre Belözoğlu

Volkan Demirel

Aurelio

Selçuk Şahin

Volkan Ballı