Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu karar aşamasında! İşte yanıtı merak edilen o 3 soru

Kimi seçeceği tekrar meçhul… Fenerbahçe’de Futbol A Ekip Yöneticiliği’ne getirilen Emre Belözoğlu, dönem başından bu yana tahlil bulunamayan mevzulara deva arıyor. Genç teknik adam,

SANTRFOR KİM OYNAYACAK?

Emre Belözoğlu, vazifeye başlar başlamaz Samatta’ya formayı verdi. Denizli maçında gol atan Tanzanyalı, Malatya’da etkisizdi. Bu bölgede değişim olup olmayacağına son taktik antrenmanda karar verilecek. Belözoğlu’nun tekrar Samatta’yı oynatmaya yakın olduğu öğrenildi.

ORTA ALAN KURGUSU DEĞİŞECEK Mİ?

Yeni Malatya beraberliği sonrasında bilhassa Luiz Gustavo’nun üretkenlik konusunda yaşadığı orta alandaki üretkenlik ve santrfor hususlarında Gaziantep maçı öncesinde nasıl bir taktik, diziliş ve strateji ile oynanacağı konusunda net kararını vermiş değil. problemler nedeniyle ağır tenkit alması, bu bölgede değişimi gündeme getirdi. Belözoğlu’nun bu maçta Gustavo’yu kulübede oturtabileceği gelen bilgiler ortasında.

HANGİ KANAT OYUNCUSU SEÇİLECEK?

Enner Valencia, Fenerbahçe’nin randıman aldığı tek kanat oyuncusu pozisyonunda. Onun yanında görevlendirilen isimler Osayi-Samuel, Sinan Gümüş ve Ferdi Kadıoğlu… Belözoğlu bu üç isimden de istediği katkıyı alamıyor. Kimi seçeceği tekrar belgisiz. (Sabah)