Son dakika Fenerbahçe haberi: Emre Belözoğlu’dan Beşiktaş ve şampiyonluk sözleri! “Son nefese kadar…”

Spor Toto Muhteşem Lig’de son olarak Gaziantep FK karşısında 3-1 kazanan ve başkan Beşiktaş’ın şampiyonluk yolunda ortayı açmasına müsaade vermeyen Fenerbahçe’de, teknik sorumlu Emre Belözoğlu kıymetli açıklamalarda bulundu. Siyah beyazlıların şiddetli bir fikstürü olduğu ve birçok eksiklerinin bulunduğunu lisana getiren genç teknik adam, bu yolda sonuna kadar savaşacaklarını söz etti. İşte o kelamlar… | Son dakika spor haberi (FB haberleri)

Gaziantep’i yenerek başkan Beşiktaş’ı takibini sürdüren Fenerbahçe’de yüzler gülüyor. Gruba çok güzel bir hava getiren Emre Belözoğlu’nun maç sonrası soyunma odasında futbolcularını topladığı ve konuşma yaptığı ortaya çıktı. Genç hoca şampiyonluğa inancını bir defa daha lisana getirdi.

HERKES KENDİNİ HAZIR TUTSUN
Takvim’in haberine nazaran Belözoğlu, “Kimse yedek kaldım diye küsmesin. Dönem sonuna kadar hepinize gereksinimim var. Herkes kendisini hazır tutsun ve formayı sırtına geçirdiğinde hakkını versin” diye konuştu.

“BEŞİKTAŞ’IN KIYMETLİ EKSİKLERİ VAR”
Beşiktaş’ın değerli eksikleri ve şiddetli bir fikstürü olduğunu da belirten genç teknik adam, “Şampiyon olmak için kadro olarak son nefese kadar savaşacağız. Asla pes etmeyeğiz” dedi.

TARAFTARIMIZI MEMNUN EDELİM
Maçta sergiledikleri çabadan ötürü futbolcularını tek tek kutlayan Emre Belözoğlu, “Taraftarımız bize inanıyor. Onların yüzünü artık güldürmemiz gerekiyor” sözünü kullandı.